Volné pracovní místo  Specialista v oblasti energetiky - 40 - 50 000Kč MNOHO BONUSŮ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro výrobní a distribuční belgickou společnost která byla v roce 2012 oceněna v Belgii jako podnikatel roku hledáme nového kolegu na pozici samostatného specialisty z oblasti energetického managementu.

Náplň práce:
  • hledání úspor a vedení projektů
  • odečty analýzy statistika
  • vyjednávání cen a příprava smluv s dodavateli
  • zajišťování servisů a revizí technologicky zařízených budov
  • vedení provozní dokumentace a její aktualizace
  • reporting prezentování společnosti sestavování rozpočtů

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • znalost AJ slovem i písmem (komunikace s Belgií)
  • pokročilá znalost MS Office - Excel a AutoCAD
  • praxe i formou brigády min. 5 let (řízení VZT kotelen úspory na energiích vyjednávání cen)

Nabízíme:
  • nástup ihned nebo dohodou
  • platové ohodnocení 40-50 000Kč
  • osmihodinové směny
  • benefity: mobilní telefon notebook stravenky produkty společnosti zdarma týden dovolené navíc možnost odborného vzdělávání
  • místo výkonu práce v Kladně

V případě zájmu o výše uvedenou pozici nám prosím zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email: použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel.: použijte odpovědní formulář