Volné pracovní místo  Specialista vymáhání pohledávek

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 19-11-240066. Specialista vymáhání pohledávek<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Monitoring úvěrového portfolia, identifikace ohrožených případů</li>
<li> Návrh a realizace strategií pro řešení ohrožených případů</li>
<li> Jednání s klienty a prosazení navrhovaných řešení</li>
<li> Účast v exekučních a insolvenčních řízeních, dražbách a jiných aktivitách směřujících k návratnosti poskytnutých prostředků</li>
<li> Poskytování zpětné vazby obchodní síti a návrhy na nové zajišťovací instrumenty a postupy</li>
<li> Spolupráce na vývoji nových produktů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> Praxe v oboru vymáhání pohledávek právní cestou a znalost příslušných zákonů – prokazatelné zkušenosti s procesy insolvence, exekuce, realizace zajištění apod.</li>
<li> Silná, sebevědomá a samostatná osobnost odolná vůči stresu s výraznou orientací na cíl</li>
<li> Znalost bankovního prostředí a produktů výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Motivující finanční ohodnocení a vysoce atraktivní bonusový systém</li>
<li> Zaměstnanecké benefity</li>
<li> Příjemné pracovní prostředí</li>
<li> Další vzdělávání v oboru</li>
<li> Mobilní telefon, Notebook</li>
<li> Potenciál kariérního růstu závisející na Vašich schopnostech</li>
</ul>