Volné pracovní místo  SPECIALISTA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU se znalostí italštiny a angličtiny

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro zahraniční společnost s celosvětovou působností, sídlící na Ostravsku, hledáme Specialistu zahraničního obchodu se znalostí italštiny a angličtiny.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora obchodních zástupců</li>
<li> příprava potřebných podkladů </li>
<li> dojednávání podmínek spolupráce</li>
<li> komunikace s klienty</li>
<li> řešení požadavků klientů</li>
<li> řešení problémů s dodávkami pro jejich včasné doručení</li>
<li> kontrola objednávek a plateb</li>
<li> zadávání objednávek do systému SAP</li>
<li> tvorba reportů, předpovědí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (oblast managementu výhodou)</li>
<li> 3 roky praxe na obdobné pozici</li>
<li> znalost anglického a italského jazyka na komunikativní úrovni</li>
<li> pro zákaznický přístup</li>
<li> výborné komunikační dovednosti</li>
<li> schopnost práce s fakty a čísly</li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> důslednost</li>
<li> zodpovědnost</li>
<li> dobrá znalost práce na PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> možnost závodního stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".