Volné pracovní místo  SPECIALISTA ZAKÁZEK

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Jsme specialisté na vytápění a vzduchotechniku. Na trhu úspěšně působíme již téměř 20 let. V rámci rozšíření týmu hledáme kolegu/kolegyni ideálně s technickým vzděláním a ochotou pracovat v rámci administrativy a zázemí pro klienty a obchodníky.

Co budete dělat?
  • Řešíte kompletní administrativu zakázek
o příjem zakázky (od obchodníků, servisu, práce v systému Pohoda)
o ověření bonity firem (komunikace s pojišťovnou pohledávek a v systému Cribis)
o zajištění objednání zakázky (ve spolupráci s kolegy z nákupu)
o dohled nad termíny – dodání zboží od dodavatelů, splnění termínu pro zákazníka …
o komunikace se zákazníky a obchodníky o termínu dodání zboží, předmětu,
změnách – zajištění perfektního a bezproblémového dodání zboží tak, aby vše
odešlo v termínu
o komunikace s oddělením fakturace a logistiky ohledně vystavování potřebných
dokladů, dopravy a skladu

Co budete potřebovat k této práci?
o multi-tasking, musíte být komunikativní člověk
o důslednost, schopnost si věci zorganizovat a naplánovat
o systematičnost v práci a jednání
o schopnost řešit věci proaktivně, hledat řešení, zbytečně se nestresovat
o technické myšlení – pochopení sortimentu dodávaných produktů

Požadujeme

Jaké byste měl/a mít znalosti a zkušenosti?
o zkušenosti v jednání se zákazníky
o prokazatelná praxe v administrativě, nejlépe v oblasti koordinace zakázek, logistiky,
nákupu …
o práce s PC (MS Office, Outlook, výhodou je znalost SW Pohoda)
o výhodou je znalost AJ nebo NJ
o řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
o mzdu od 25 tis Kč + výkonnostní odměny podle množství zakázek a fungování firmy
o 5 dní zdravotního volna za rok
o stravenkový paušál
o po zapracování - Multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění
o možnost částečné práce z domu

Pracoviště: Brno

Jiná sdělení

Pokud Vás tato pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět.