Volné pracovní místo  Specialista zákaznické a obchodní podpory

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Česká kurýrní a spediční společnosti IN TIME Spedice, spol. s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista zákaznické a obchodní podpory v Praze.

Co Vás čeká a nemine?
  • PC, telefonní sluchátko a svižná komunikace budou Vaším denním chlebem. Komunikaci povedete nejen s našimi váženými zákazníky, ale také s řidiči a dopravci.
  • Převážně budete vyřizovat reklamace, ale sem tam vypomůžete i kolegům z obchodního týmu (operativní záležitosti, nestandardní situace).
  • Dále Vás čeká spolupráce se sklady a depy, administrativa, práce s databází, reporting a další odpočinková kancelářina.

Požadujeme

Ideální kandidát jste pokud:
  • Jste dostatečně samostatná a vyzrálá osobnost s proaktivním přístupem, zároveň ve vás dřímá týmový duch.
  • V malíku máte MS Office a pyšníte se svými organizačními a komunikačními dovednostmi.
  • Angličtina vám není cizí.
  • S pečlivostí dotahujete práci do konce.

Nabízíme

  • O naše zaměstnance se umíme postarat. Na začátku si vás zaškolíme, později dostanete prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst.
  • Ráno u nás startujete v 8:00, dveře za sebou zavíráte v 16:30.
  • Finanční ohodnocení odpovídá vynaložené energii a dosaženým výsledkům.
  • Kolektiv zde naleznete vyloženě přátelský a dobře naladěný.
  • A pro příznivce pohybových a relaxačních aktivit máme navíc připravenou kartu výhod Multisport ( použijte odpovědní formulář