Volné pracovní místo  SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY, 30 - 40 000, VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-30-230454. Pro stabilní a rozrůstající se firmu na Třebíčsku hledáme kandidáta, který má znalosti z oblasti kvality! Přihlaste se! Zajímají nás i profily kandidátů, kteří s kvalitou teprve začínají! Pokud se domluvíte anglicky, kvalitu tě doučíme!<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> Komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků, reklamací</li>
<li> Koordinace zákaznických návštěv</li>
<li> Zodpovědnost za dokumentaci sledování kvality</li>
<li> FMEA</li>
<li> Kontrola kvality ve výrobě</li>
<li> Tvorba kontrolního plánu a nápravných opatření</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Min SŠ tech. směru</li>
<li> Znalost v oblasti výroby plastů velkou výhodou!</li>
<li> Znalost metod řízení kvality</li>
<li> AJ pro každodenní komunikaci </li>
<li> Dobrá znalost sady MS Office (Excel)</li>
<li> Samostatnost, organizovanost, dobrý time management</li>
</ul>

Nabízíme

Nástupní plat dle praxe a zkušeností<ul>
<li> Výplatu mzdy 13 x ročně (příspěvky: Vánoce, dovolená)</li>
<li> Roční a věrnostní prémie</li>
<li> Bezplatné jazykové vzdělávání</li>
<li> Zaměstnanecká kavárna</li>
<li> Příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Závodní stravování</li>
</ul>
<br/>Bližší info:<br/>
<a použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář