Volné pracovní místo  Specialista zákaznické linky u stabilní společnosti s dobrým jménem

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • telefonní kontaktování nových zákazníků následná péče
  • poskytování klientského servisu
  • vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech v interním informačním systému

Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice alespoň formou brigády (operátor call centra telemarketing)
výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • aktivní a pozitivní přístup
  • spolehlivost zodpovědnost samostatnost důkladnost ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
  • HPP
  • práci v moderním pracovním prostředí mezinárodní společnosti
  • odborné zaškolení školení obchodních dovedností osobnostní rozvoj
  • zajímavé motivující finanční ohodnocení fix + odměny odvislé od výkonu
  • dovolenou nad rámec zákona
  • stravenky
  • možnost profesního růstu
  • pracovní doba Po Pá (mimo víkendy)
  • nástup dle domluvy ideálně ihned
místo pracoviště: nedaleko centra Brna