Volné pracovní místo  Specialista zákaznického servisu_senior/vedoucí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho klienta, stabilní nadnárodní společnost působící v oblasti elektrotechnického průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista zákaznického servisu _ SENIOR (Vedoucí)

Náplň práce:
  • vyřizování a zpracování zakázek, poptávek a reklamací,
  • komunikace se zákazníkem, sledování a kontrola zakázek a dodávek,
  • kontrola disponibility materiálu, komunikace s úsekem výroby a nákupu,
  • průběžné hodnocení zákazníků,
  • aktualizace v IS.
  • řízení výrobních zakázek, vystavování výrobních zakázek na základě plánu zakázek
  • koordinace procesů zákazník/výrobní linka/expedice

Požadujeme

  • VOŠ, VŠ, případně SŠ (s dobrou praxí)
  • praxe 3 – 5 let nejlépe v zákaznickém servisu nebo na jiné podobné pozici ve výrobní společnosti (nejlépe v automotive – není podmínkou)
  • výborná znalost anglického jazyka (dennodenní komunikace se zákazníky)
  • znalost německého jazyka výhodou
  • znalost práce v programu SAP
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, preciznost, pečlivost
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zodpovědnou a zajímavou práci
  • využití znalostí cizích jazyků
  • dobré finanční ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".