Volné pracovní místo  SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU|ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOST| AŽ 35 000 KČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-233043. Chcete pracovat pro stabilní zahraniční společnost, která patří k jedničce ve svém oboru?<br/>Hovoříte velmi dobře anglicky a chcete denně komunikovat se zákazníky a distributory mezinárodní společnosti?<br/>
<br/>Pokud ano, hledáme právě Vás na pozici "SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU|ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOST| AŽ 35 000 KČ".<br/>
<br/>!!! POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY I PRO UCHAZEČE S PRAXÍ !!! <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> příjem, zpracování, vyhodnocení a reakce na požadavky distributorů</li>
<li> práce s interními systémy</li>
<li> denní komunikace s distribučním oddělením (email + telefon)</li>
<li> sledování cenové polity </li>
<li> podílení se na globálních aktivitách (schůzky, konf. hovory, atd.)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> pokročilá znalost anglického jazyka (min. B2) </li>
<li> nebát se pouštět do nových projektů</li>
<li> schopnosti naučit se a porozumět podníkovým procesům</li>
<li> silné analytické myšlení</li>
<li> dobré vyjednávací schopnosti</li>
<li> zkušenosti s kancelářskými systémy (MS Office - Excel, PowePoint, atd.)</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> zkušenosti v oblasti zákaznického servisu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 2 dny "sick days" k dovolené navíc</li>
<li> proplacení nemocenské do výše 80% mzdy</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> široká podpora při relokaci (nalezení ubytování, relokační příspěvek, atd.)</li>
<li> podpora při navazujícím vzdělávání (PhD. apod.)</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity </li>
<li> příspěvek na jazykové kurzy</li>
<li> cestovní pojištění</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodiny</li>
<li> technický mentoring</li>
<li> práce s nejnovějšími technologiemi</li>
<li> práce ve 3 největší společnosti na světě ve svém oboru</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.