Volné pracovní místo  Specialista zákaznických služeb (od 18.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáte práci v perspektivní společnosti, v mezinárodním prostředí, přátelském kolektivu, s pestrou náplní práce a zajímavým ohodnocením? Umíte dobře anglicky a jste komunikativní? Tak to jste na správné adrese! Do výrobní společnosti v Olomouci hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista zákaznických služeb!

Náplň práce:

  • svěříme Vám určité portfolio zákazníků, o které se budete starat a řešit jejich požadavky
  • se zákazníky budete aktivně komunikovat v anglickém jazyce
  • budete plně podporovat obchodního zástupce a připravovat mu podklady pro obchodní jednání
  • budete také vytvářet cenové nabídky a obchodní smlouvy
  • dále bude důležitá komunikace s výrobou, sledování průběhu výrobních zakázek a spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • určitě středoškolské vzdělání (obchodního zaměření samozřejmě výhodou)
  • schopnost plynulé a korektní komunikace v angličtině
  • příjemné vystupování a schopnost řešit problémové situace
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci jsou velice vítané vlastnosti

Nabízíme

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí výrobní společnosti v Olomouci
  • poznáte nové kolegy, kteří u nás tvoří velice přátelskou atmosféru
  • dáme Vám příležitost naučit se něco nového
  • přispějeme na jazykové kurzy
  • zajímavě Vás za práci odměníme měsíční mzdou s bonusy
  • nabídneme spoustu lákavých firemních benefitů
  • také stravování na pracovišti
  • a práci na HPP! Nastoupit můžete ihned!