Volné pracovní místo  Specialista životního prostředí

Lokalita Praha a další
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

<a name="_Hlk použijte odpovědní formulář ">Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  • Praha

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • vysokoškolské vzdělání přírodovědného zaměření (např. PřF UK, ČZU, ČVUT, VŠChT)

Požadovaná praxe:

  • praxe v oboru výhodou

Kvalifikační předpoklady:

  • znalost legislativy – vodní zákon, zákon o ochraně přírody a krajiny, zákon o posouzení vlivů (EIA) a zákon o odpadech
  • znalost stavebního zákona, liniového zákona výhodou
  • zkušenosti s posouzením staveb na životní prostředí
  • znalost práce v MS Office, GIS
  • praxe ve státní správě, samosprávě, státní investorské organizace výhodou,
  • znalost cizího jazyka výhodou (AJ, NJ, FR)
  • výhodou je znalost železnice

Požadovaný profil:

  • proaktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
  • organizační schopnosti, logické, analytické a systémové myšlení,
  • smysl pro práci v týmu,
  • ochota a schopnost si udržovat a zvyšovat kvalifikaci

Pracovní náplň:

  • kontrola zpracovaných dokumentací EIA a dalších dokumentů souvisejících s ochranou ŽP (případně jejich dílčích částí),
  • koordinace výběru technického řešení projektů ve vazbě na jejich dopad na životní prostředí,
  • konzultační a poradenská činnost v oboru ochrany ŽP,
  • spolupráce s orgány státní správy a samosprávy v průběhu přípravy projektů,

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • smluvní mzda
  • pružná pracovní doba 37,5 h/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření
  • možnost se odborně i osobně vzdělávat
  • možnost kariérního růstu aj.

Máte zájem o nabídku Specialista životního prostředí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista životního prostředí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.