Volné pracovní místo  Specialista/ka technické dokumentace/Catia

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost kandidáty/kandidátky na pozici

Specialista/ka technické dokumentace/Catia

Popis pozice / Náplň práce:
· Spolupráce a koordinace při řešení problémů převodů technické dokumentace
· Koordinace komunikace mezi klientem, vývojem a výrobou
· Korekce chyb ve výkresech a projektové dokumentaci
· Spolupráce při řešení technologických problémů

Požadujeme

· VŠ/ŠŠ vzdělání technického směru
· Orientace v převodech technické dokumentace v anglickém jazyce (Catia nebo Unigraphics)
· Výborná znalost anglického jazyka (C1) slovem/písmem
· Výborná orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

· Práce na mezinárodních projektech
· Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
· Systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
· Příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
· 5 týdnů dovolené
· Možnost ubytování v okolí společnosti

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".