Volné pracovní místo  SPRÁVCE BUDOV A BOZP

Lokalita Znojmo a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Provádět kontrolní činnosti ve všech výrobních provozech z hlediska dodržování zákonných a interních předpisů v oblasti BOZP a PO
Organizovat interní školení, apelovat na zaměstnance k dodržování bezpečnosti
Komunikovat s externím BOZP specialistou
Připravovat prezentace a sdílet informace s centrálou v zahraničí
Zajišťovat běžnou údržbu výrobních budov

Požadujeme

Máte již zkušenosti v oblasti BOZP / správy budov? K externímu firemnímu bezpečákovi hledáme do pracovního poměru interního správce pro budovy a BOZP. Potřebujeme technické vzdělání, komunikativní AJ. Praxi vítáme, ale vhodné i pro absolventy.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Mzdu dle praxe + odměny
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené
Příspěvky na stravování, dovolenou, penzijko
Místo výkonu práce: region Znojmo

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS, SPOJÍME SE S VÁMI S DETAILY.