Volné pracovní místo  Správce budov

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zajišťovat kompletní činnosti související se správou budov
Provádět preventivní a pravidelné kontroly míst, zařízení a budov (střechy, rozvody aj.)
Komunikovat s dodavateli
Mít na starost zajišťování oprav, servisy, revize
Vést operativní činnosti a odečty ze zařízení

Požadujeme

Máte technické vzdělání a bavila by vás různorodá práce kolem správy budov? Do výrobní firmy na Žďársku hledáme posilu týmu! Obdobná praxe výhodu, stejně jako znalost AJ. Zajímavý plat, roční bonus, stabilita, příspěvek na dojíždění.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Práci v prosperující společnosti
Zajímavou mzdu
Roční bonus
Týden dovolené navíc
Jazykové vzdělávání zcela zdarma
Příspěvek na dojíždění
Závodní stravování
Příspěvek na podporu zdraví a penzijko až do výše 5%
Podporu zdraví
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Žďár nad Sázavou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

LÍBÍ SE VÁM POZICE Z OBLASTI SPRÁVY BUDOV? POŠLETE NÁ VÁŠ ŽIVOTOPIS A MŮŽEME PROBRAT DETAILY!