Volné pracovní místo  SPRÁVCE IT, PODPORA UŽIVATELŮM - ref. č. 314

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Našim klientem je obchodní společnost s 20-tiletou tradicí na českém trhu.

Oblast hardwaru
  • Znalost problematiky síti a směrování v rozsáhlejších sítích
  • Znalost TCP/IP
  • Znalost problematiky síťového tisku
  • Znalost síťového HW a kabeláže
  • Orientace ve vývoji síti a jejich komponent

Náplň práce:
  • Administrace střední sítě sestávající se ze dvou poboček a centrály, které jsou součástí celoevropské sítě postavené na technologii MS.
  • Administrace MS serveru společnosti a AD na úrovni lokálního administrátora – nutná komunikace s centrálním skupinovým IT (nutná angličtina)
  • Administrace klientských stanic (PC, NTB) s OS MS Windows a MS Office
  • Administrace a údržba síťových tiskáren
  • Podpora uživatelů při problémech s HW a SW
  • Administrace informačního systému společnosti AbraG3, podpora technikovi Abra Software a.s.
-Podpora uživatelů při práci s informačním systémem. Dílčí úpravy systému (sestavy),
  • kompletace požadavku na dodavatele.
  • Správa docházkového systému a serveru
  • Správa kamerového systému
  • Správa a úprava firemních stránek společnosti
  • Správa telekomunikací
  • nástup: NUTNÝ IHNED

Požadujeme

Oblast software
  • MS Windows server W2K, 2003, 2008R2 - administrace
-Active directory
-DNS
-MS Exchange - základní administrace
-MS Office 2007 - podpora uživatelů, práce s VB
-IBM Lotus Notes - základní znalost práce ( úpravy web stránek společnosti )
-AbraG3 (výhodou) - administrace systému, úpravy a tvorba uživatelských sestav, specifikace požadavků uživatelů dodavateli
  • Znalost základních dokladových a účetních procesů v obchodní společnosti
-Znalost dalšího běžné používaného sw - orientace v trendech IT (virtualizace, SQL, VB, ...)

Nabízíme

– 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Mzda: cca 30 tis. Kč měsíčně

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".