Volné pracovní místo  Správce sítě (1/2 úvazek)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient, mezinárodní výrobní společnost sídlící na Písecku, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Správce sítě.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> technická podpora uživatelům</li>
<li> školení pro uživatele počítačů</li>
<li> instalování nových verzí programů</li>
<li> sledování operací ke zlepšování nebo zoptimalizování sítě</li>
<li> odstraňování poruch atd.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oblasti IT</li>
<li> zkušenost na obdobné pozici podmínkou</li>
<li> AJ nebo NJ na komunikativní úrovni</li>
<li> komunikační a organizační schopnosti</li>
<li> preciznost</li>
<li> ŘP B</li>
<li> ochota pracovat na 1/2 úvazek či na DPČ</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> 10 - 15 000,-Kč/měs. (zkrácený úvazek)</li>
<li> zázemí stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace</li>
<li> odpovídající finanční ohodnocení</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".