Volné pracovní místo  Správce sítě/okr. Mladá Boleslav

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Správce sítě/okr. Mladá Boleslav.

Náplň práce:
  • Údržba a instalace PC (hw + sw),
  • Řešení potíží - servery, tiskárny, PC,
  • Montáž LAN kabeláže, základní administrace Windows serverů, Active Directory, Exchange,
  • Budete se věnovat kompletní správě dvou informačních systémů,
  • Provádět údržbu, aktualizace, spravovat oprávnění, podporovat a zlepšovat IT procesy,
  • Správa PC - vytipovat vhodný PC pro zaměstnance vč. příslušenství a komponentů, tvorba objednávek ve Variu PC, správa PC skladu, fakturace, docházky – přidělování práv přes pomocnou tabulku (jak to funguje je potřeba vidět),
  • Vytváření a správa účtů uživatelů v doméně, přidělování přístupových práv,
  • Správa a instalace SW pro uživatele (Office, Vario),
  • Správa sítě (výměny switchů, řešení potíží),
  • Součástí pozice je Skladové hospodářství – příjem zboží, fyzická kontrola zboží + kontrola dle objednávky ve Variu, příjemka, výdejka, spárování s fakturou; vratky materiálu ze zakázky.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ, zkušenost v oboru alespoň dva roky,
  • Chuť rozvíjet se a učit nové věci,
  • Aktivní přístup, zodpovědnost a spolehlivost,
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost AJ,
  • Základy SQL,
  • Zájem o online technologie.

Nabízíme

  • Zajímavé pracovní uplatnění
  • Osobitý, rodinný přístup, protože na spokojenosti našich kolegů nám záleží,
  • Profesní růst, jak finanční, tak znalostní,
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, odměny dle ukončených zakázek, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění)

Termín nástupu: Ihned/Dohodou
Místo pracoviště: Mladá Boleslav