Volné pracovní místo  Správce soukromého objektu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta hledáme správce soukromého objektu na živnostenský list. Pracovní pozice zahrnuje ubytování pro zaměstnance i jeho rodinu v samostatném domě!<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> údržba objektů</li>
<li> údržba zeleně ve spolupráci se zahradníkem</li>
<li> příležitostně funkce osobního řidiče</li>
<li> kontrola a údržba všech technologií</li>
<li> mytí vozů v myčce</li>
<li> drobné opravy</li>
</ul>
<br/>Ubytování je zajištěno pro zaměstnance i jeho rodinu v samostatném domě.<br/>
<br/>Jedná se o dlouhodobou spolupráci v délce desítek let!<br/>
<br/>Nástup: ihned<br/>
<br/>Plat 15.000 Kč/měsíc<br/>
<br/>Lokalita: Říčany u Prahy

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ vzdělání</li>
<li> praxe v údržbě objektů</li>
<li> stabilita předchozího zaměstnání</li>
<li> zručnost a fyzická kondice</li>
<li> pečlivost, spolehlivost, laojalita</li>
<li> řidičský průkaz sk. B, C</li>
<li> reprezentativní vystupování</li>
<li> čistý trestní rejstřík</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> bydlení pro správce i jeho rodinu v příjemném prostředí</li>
<li> stabilita zaměstnání</li>
<li> služební automobil</li>
<li> mobilní telefon</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".