Volné pracovní místo  Správce/administrátor OS LINUX

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro klienta zabývajícího se poskytováním informačních digitálních služeb a softwarovým řešením po celém světě hledáme kvalifikované kandidáty kteří mají blízko k informačním technologiím. VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!!!

Co bude Vaším úkolem?

  • aktivní spolupráce s vývojáři na vývoji JAVA prostředí
  • aktivní správa a sledování funkčnosti a nastavení systému
  • administrativní pomoc a podpora prostředí
  • vývoj a správa specifických technologických řešení

Co od Vás požadujeme za dovednosti?

  • znalost anglického jazyka
  • znalost LINUX (RedHat Debian)
  • znalost skriptovacích jazyků (BASH/KSH perl)
  • základní znalost aplikačních serverů (Apache Tomcat JBoss)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní zázemí společnosti
  • HPP na dobu neurčitou
  • notebook příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy školení
  • atraktivní plat
  • 13. plat odměny
  • lokalita pracoviště v centru Plzně

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!!!

V případě Vašeho zájmu nám zašlete své CV.