Volné pracovní místo  SQA Leader WANTED! Podílej se na vývoji v herním průmyslu!

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

Herní platformy, terminály a zábavní průmysl. To je to čemu se věnujeme a v této oblasti vyvíjíme. S novými projekty, rozšiřujeme náš tým o leadera QA týmu, který se nám postará o správný chod testování a našich týmů. U nás o atraktivní projekty není nouze.
Tak co, přijmete tuto výzvu?

Náplň práce:
  • Vytváření automatizovaných testů v prostředí C#.
  • Zajištění správného chodu funkcí vyvíjeného SW.
  • Nastavování testovacího prostředí pro běh automatizovaných testů.
  • Vedení týmu kolegů k vytyčeným cílům.
  • Monitoring a analýza výsledků testů.
  • Spolupráce s vývojovým týmem.

Požadujeme

  • Máte dlouholetou zkušenost s automatizovaným testováním.
  • Orientujete se v prostředí C# ve frameworku .NET.
  • Dokážete vytvářet testovací scénáře.
  • Umíte vést tým a dokážete plnit manažerské povinnosti - např. mentoring, motivace, feedback, apod.

Čím nás ohromíte, ale je to velkou výhodou?

  • Již jste pracoval s nUnit nebo Selenium.
  • Máte zkušenost s agilním vývojem.
  • Orientujete se v architektuře DevOps a v Cloudovém prostředí.

Nabízíme

  • Práci na HPP nebo IČO.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.
  • Naše společnost si váží tvrdé práce a odhodlání, a proto nabízíme nadprůměrnou odměnu na trhu práce. S námi můžete očekávat atraktivní finanční kompenzaci, která odráží vaše schopnosti a přínosy pro náš tým.
  • Projektové prémie, příspěvek na stravování, výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, plno slev u partnerů.
  • Služební telefon i pro soukromé účely.
  • Možnost rozvoje na školení nebo podpora při získání certifikací.
  • Kanceláře v centru Brna s parkováním.
  • Možnost podílet se na rozvoji produktů, které jsou známé v široké veřejnosti.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Chcete být součástí týmu lidí s vášní a odhodláním? Zasláním svého životopisu nám ukážete, že jste připraveni se chopit výzvy a stát se klíčovým hráčem v našem projektu.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku SQA Leader WANTED! Podílej se na vývoji v herním průmyslu!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SQA Leader WANTED! Podílej se na vývoji v herním průmyslu!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.