Volné pracovní místo  SQA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta v oblasti automotive hledáme pracovníka na pozici: Managera - SQA

Náplň:
Komunikace s dodavateli a zajištění jejich rozvoje
Implementace interních předpisů QMS u dodavatelů
Řešení dodavatelských neshod
Vyhodnocování výkonnosti dodavatelů
Aktivní účast na auditování dodavatelů
Aktivní účast při schvalování nových dodavatelů

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru
Zkušenost na pozici kontrolora dodavatelské kvality alespoň 3 roky ideálně v automobilovém průmyslu
Znalost normy ISO TS 16949
NJ na komunikativní úrovni
Zkušenosti s interními, externími audity podmínkou
Znalost nástrojů řízení jakosti (8D, PDCA, 5Why, FMEA ...)
Schopnost posuzovat kvalitu výrobku a rozhodovat o jejich přijetí
Komunikativnost, schopnost vyjednávat, samostatnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
Motivující mzdové ohodnocení
Výběr zaměstnaneckých benefitů (13.plat, 14. plat, jazykové kurzy, osobní rozvoj, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění)
Závodní stravování

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".