Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Stabilní práci s dlouhodobou perspektivou - Brno

Lokalita Brno a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 500–20 000 Kč / měsíc

Hledáš stabilní práci s dlouhodobou perspektivou? práce 3 dny v tydnu! JEN RANNÍ SMĚNY - 06:00 - 18:00.

Náplň práce:
  • Manipulace s elektronickými součástkami
  • Vizuální kontrola
  • Balení
  • Práce na 12 hodinové směny ve stoje

Požadujeme

  • smysl pro odpovědnost a spolehlivost
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • Stabilní práci s dlouhodobou perspektivou
  • Roční/půlroční bonusy
  • Práce JEN 3 DNY V TÝDNU
  • Dotované stravenky
  • Čisté pracovní prostředí
  • Možnost přesčasů

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás