Volné pracovní místo  Staň se kreativcem v oblasti DPS/PCB!

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Máš kreativního ducha, ale přitom máš rád řád? Hledání vhodných cest na deskách plošných spojů je pro Tebe maličkostí? Pak jsi přesně TEN, koho hledáme!
Můžeš se stát členem vývojového týmu zabývajím se návrhy a realizací desek plošných spojů od A do Z. Budeš denně na základě elektrických schémat vytvářet a testovat funkční návrhy rozložení PCB, která půjdou následně do výroby.

Náplň práce:
  • převádění elektrických schémat do grafické podoby (layout)
  • ověření funkčnosti a možnosti realizace návrhu PCB, správnosti zapojení
  • komunikace s ostatními členy týmu

Požadujeme

  • VHODNÉ I PRO NADŠENCE DO ELEKTROTECHNIKY
  • středoškolské s maturitou v oboru ELEKTRO
  • znalost jednoho z EDA nástrojů (Altium, Eagle,...)
  • prostorová a grafická představivost
  • základní orientace v elektrických schématech
  • angličtina na základní úrovni + čtení tech. dokumentace

Nabízíme

  • start do profesního života pod vedením týmu profesionálů, ale zároveň možnost samostatné práce
  • bonusy/prémie
  • více jak 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno/sickdays
  • firemní rekreační zařízení
  • vzdělávací kurzy, školení
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • přízpěvky na stravování, pojištění, bydlení a další

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Staň se kreativcem v oblasti DPS/PCB!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Dvořák z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Staň se kreativcem v oblasti DPS/PCB!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.