Volné pracovní místo  STAVBYVEDOUCÍ do Jihočeského kraje až 65 000-

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–65 000 Kč / měsíc

Jsme společnost zahrnující stavební projekty ve všech stavebních odvětvích. Jsme nezávislí na externích dodavatelích máme k dispozici svoje vlastní závody na těžbu a zpracování surovin výrobu betonu apod. Stavíme s ohledem na budoucnost a v nejvyšší kvalitě!

Hledáme do svých řad posilu na pozici Stavbyvedoucí do Jihočeského kraje (m/ž).

Náplň práce:

  • Dohled kontrola provedených prací subdodavatelů
  • Správa stavby v místě realizace
  • Odpovědnost za kvalitu provedených prací
  • Kontrola dodržování BOZP
  • Komunikace s technickým dozorem investora
  • Ručení za dodržení harmonogramu realizace stavebních prací

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání stavebního oboru případně několikaletá praxe v oboru
  • Flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
  • Spolehlivost zodpovědnost

Nabízíme:

  • HPP u stabilní prosperující společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení + benefity
  • Pravidelné vzdělávání
  • Možnost využití výuky německého jazyka
  • Možnost využití ubytování
  • Roční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat email: použijte odpovědní formulář nebo tel.: použijte odpovědní formulář .