Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí Liberecký kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Přední česká stavební firma hledá v souvislosti se svým rozšířením nové kolegy - stavbyvedoucí! Podmínkou je praxe v realizaci dopravních staveb, inženýrských sítí a staveb vodního hospodářství.

Náplň práce:
  • Řízení realizace jednotlivých staveb
  • Koordinace pracovního týmu a činnosti subdodavatelů
  • Zajištění materiálového a technického zabezpečení staveb
  • Zodpovědnost za vedení stavební dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního/technického zaměření
  • Alespoň 5ti-letá praxe na obdobné pozici
  • Výhodou je autorizace (dopravní stavby, mosty a inženýrské konstrukce, stavby vodního hospodářství)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Vynikající platové podmínky (k jednání)
  • Roční bonusy (dle ukazatelů - dodržení marže a objemu zakázek, kvality, minimum reklamací, včasné předání stavby, …)
  • Služební telefon a automobil
  • Termín nástupu dohodou
  • Zázemí české firmy s více než 60ti letou tradicí