Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční odměny, příspěvek na připojištění, stravenkový paušál, ubytování

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 63 000 Kč / měsíc

Dynamická a moderní stavební společnost s mezinárodní působností hledá zkušeného stavbyvedoucího, který se připojí k našemu týmu a bude hrát klíčovou roli v úspěšném průběhu stavebních projektů. Při spolupráci na různorodých projektech budete mít příležitost rozvíjet své dovednosti a získávat nové zkušenosti!

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční odměny
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Výuka německého jazyka na pracovišti
  • Možnost odborného školení a vzdělávání
  • Teambuildingy a další firemní akce
  • Jistota u stabilní společnosti se zahraniční účastí
  • Možnost zajistit dočasné ubytování v místě stavby
  • Slevy na nákup stavebního materiálu a nového vozidla
  • Stravné při přenocování v rámci stavebních projektů

Jaká je náplň práce?

  • Vedení stavebních prací a podpora vedoucího projektu
  • Koordinace prací zhotovitelů
  • Kontrola dodržování BOZP, kvality provedených prací a harmonogramů
  • Kontrola zjišťovacích protokolů a fakturace zhotovitelů
  • Práce v týmu na stavbě v rámci celé ČR (dle projektů)

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilita, spolehlivost, loajálnost

Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který realizuje ambiciózní stavební projekty v mezinárodním měřítku. Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj životopis. Očekáváme Vaše přihlášky a těšíme se na možnost spolupráce!