Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí/manažer realizace staveb – HPP, bonusy, auto

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–85 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Zabýváme se poctivou českou výrobu plotů na míru a na svou práci jsme hrdí. Stojíme na stabilních základech stejně tak jako naše výrobky. Našim klientům nabízíme kompletní servis – poradíme, změříme, vyrobíme, namontujeme. Právě teď hledáme pro naši novou stavební divizi schopného stavbyvedoucího s autorizací. Chcete být součástí naší společné kvalitní práce? Ozvěte se!

Náplň práce
  • Koordinace a dohled především nad přístavbou naší nové výrobní haly
  • V menší míře realizace zakázek v rámci jednotlivých rodinných domů (ploty, brány, vrata – včetně podezdívek, betonových sloupků…)
  • Zakázky u klientů v oblasti východních a středních Čech
  • Vedení a koordinace 5 až 10 pracovníků
  • Zabezpečení materiálu, dodržení harmonogramu, kontrola správných bezpečnostních postupů…

Požadujeme

  • Vzdělání stavebního směru
  • Praxi ve stavebnictví a v oblasti řízení staveb
  • Autorizaci – nejlépe pro pozemní stavby
  • Zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení – 50.000 – 85.000 Kč
  • Měsíční bonusy
  • Možnost navýšení ohodnocení v rámci dlouhodobé spolupráce
  • HPP
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobil, notebook
  • Stravenky nebo příspěvky na stravování
  • Profesní růst – protože tady rosteme všichni společně
  • Oblečení, boty, nářadí
  • Slevy na naše firemní produkty
  • Odborná školení a vzdělávání – záleží na vás
  • Příjemné a moderní prostředí
  • Firemní a společenské akce
  • Nástup dle domluvy
  • Práce na hale v Novém Bydžově, zakázky u klientů v rámci východních a středních Čech

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!