Volné pracovní místo  STAVBYVEDOUCÍ nadnárodní společnost !

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Největší stavební společnost ve střední a východní Evropě hledá do svého rozrůstajícího týmu kolegu na pozici stavbyvedoucího pozemních, dopravních nebo kolejových staveb. I přestože působíme mezinárodně držíme v naší společnosti rodinnou atmosféru a jsme tady jeden pro druhého. Lišíme se věkem, původem i kulturními kořeny. Jsme různí, ale jedno máme společné: Víme, jakou hodnotou má rodina, ve které se člověk cítí dobře. A přesně tak se chceme cítit také na pracovišti! Jdete do toho s námi?

NÁPLŇ PRÁCE

  • Koordinace a kontrola stavebních činností
  • Samostatné vedení staveb
  • Kontrola subdodavatelů na stavbě
  • Kontrola dodržování technologických postupů, platných norem, BOZP a PO
  • Spoluúčast na tvorbě a dodržování harmonogramu stavby
  • Příprava podkladů pro fakturaci, vedení stavebního deníku

PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B

SYSTÉM ODMĚNOVÁNÍ

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností + roční prémie
  • Osobní automobil k soukromým účelů
  • 5 týdnů dovolené
  • Celoživotní vzdělávání, interní školení, profesní odborná školení
  • Příprava na zkoušky ČKAIT
  • Příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na rekreaci
  • Slevy při nákupu u obchodních partnerů