Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu zabývající se výstavbou vodních ekologických dopravních železničních pozemních staveb hledá zkušené kandidáty na pozici Stavbyvedoucí!

Pracovní náplň:

  • Celkové řízení provedení staveb
  • Styk s ostatními účastníky výstavby (technický dozor generální projektant )
  • Kontrola práce subdodavatelů (kontrola fin. záloh )
  • Vyhotovování podkladů
  • Sledování a aktivní ovlivňování hospodářských výsledků stavby
  • Sestavování a vyhodnocování operativních plánů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • minimálně 3-letá praxe ve stavebnictví
  • ŘP sk.B
  • autorizace výhodou
  • dobrý zdravotní stav bezúhonnost samostatnost

Nabízíme:

  • nadprůměrné mzdové ohodnocení + další bonusy z dokončených projektů
  • zázemí silné společnosti na trhu
  • moderní firemní zázemí
  • množství firemních benefitů