Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí – Praha - HPP či IČO, Bonusy, 13.plat, Auto, Stravenky

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Zabýváme se stavbami luxusních rezidencí již mnoho let. Stavíme byty a domy, které mají duši a hledáme člověka, který nám s tím pomůže!

Náplň práce
  • Dohled nad hladkým průběhem zakázek (oblast luxusních rezidencí)
  • Kontrola, koordinace a organizace práce subdodavatelů, podřízených…
  • Kompletní dohled (projektová dokumentace, fakturace, rozpočty…)
  • Starost o 1 až 2 projekty
  • Zakázky v oblasti Hlavního města Prahy

Požadujeme

  • Vzdělání stavebního směru
  • Praxe na pozici stavbyvedoucího
  • ŘP skupiny B
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení – 35.000 – 70.000 Kč (dle praxe a schopností)
  • Práce na HPP nebo IČO
  • Bonusy – měsíčně i kvartálně
  • 13.plat
  • Auto i pro soukromé účely
  • Možnost získání autorizace
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobil
  • Notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Zodpovědnost za projekty, která Vás nadchnou
  • Kolegy, na které je spolehnutí
  • Prostornou kancelář v centru Prahy
  • Profesní růst – nebudeme Vám bránit jít ještě výš
  • Odborné vzdělávání – je to na Vás, jsme vzdělávání otevřeni
  • Jazykové kurzy – na individuální domluvě
  • Jsme na trhu dlouho a jsme na svou práci pyšní
  • Firemní akce – vánoční večírek, víkend na horách…
  • Nástup dle dohody
  • Kanceláře na Praze 1 – zakázky v oblasti Hlavního města Prahy

Jiná sdělení

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.