Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí pro dopravní a vodohospodářské stavby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro stavební společnost patřící mezi přední stavební firmy severozápadních Čech, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Stavbyvedoucího pro lokalitu: Ústecký kraj.

Pracovní náplň:
  • Komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
  • Koordinace podřízených pracovníků
  • Zodpovědnost za výsledek projektů - dodržování termínů a kvality projektu
  • Spolupráce s dodavateli
  • Vedení jednání s investory, projektanty a dalšími úřady

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního zaměření, alespoň 3 - 5 letá zkušenost v oboru dopravního stavitelství nebo vodohospodářských staveb
  • praxe ve stavebnictví minimálně 2 roky
  • autorizace výhodou
  • odborná zdatnost, samostatnost a rozhodnost
  • organizační schopnosti
  • základní znalost v oblasti výpočetní techniky
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • zázemí velké stavební firmy s dlouholetou tradicí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • prémie
  • mobilní tel., automobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • prémie

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete svůj životopis s přehledem získané praxe a uveďte největší stavby, na kterých jste se podíleli.