Volné pracovní místo  STAVBYVEDOUCÍ / REALIZÁTOR ZAKÁZEK TZB

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Rodinná společnost s 25-letou tradicí hledá SPECIALISTU TZB - realizátora zakázek. Společnost si zakládá na kvalitě řemesla, hledá proto do svého jádra člověka, kterého práce naplňuje a dokáže převzít odpovědnost. Jestliže se vyznáte v TZB, baví Vás organizování činností, vedení týmu a práce na komplexních různorodých úkolech, mohla by tato pozice pro Vás být to pravé.

Máte zkušenosti s vedením lidí a znalosti v oblasti TZB? Líbilo by se Vám pracovat v rodinné společnosti s podporou stabilního týmu, kde si zakládají na kvalitě odvedené práce?

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici: STAVBYVEDOUCÍ / MISTR - TZB!

Co bude Vaším úkolem:
  • řízení zakázek: organizace práce na stavbě, vedení stavebního deníku, hlídání termínů, kontrola kvality práce atd.
  • vedení a řízení montérů na stavbě
  • objednávky materiálu a zajištění nářadí
  • v případě potřeby manuální činnost (topenářská, instalatérská, plynařská, potrubářská, svářečská apod.)
  • příležitostné vyhledávání obchodních příležitostí u zákazníků

Požadujeme

Aby se Vám na pozici dobře vedlo, budete potřebovat:
  • technické znalosti z oblasti vytápění, chlazení, plynu, vody, kanalizace, vzduchotechniky atd.
  • zkušenosti s vedením týmu
  • základní zkušenosti s AutoCADem
  • řidičský průkaz
  • komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

Co Vám společnost nabízí:
  • MZDU dle výkonu: od 40.000 - 60.000 Kč
  • HPP na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, sick days, stravenky
  • služební auto, notebook, mobil
  • nástup: možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.