Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, působícího v oblasti stavebnictví, s dobrou pověstí na trhu, momentálně hledáme novou posilu na pozici Stavbyvedoucího.

Jedná se o klíčovou osobu v týmu, který se bude podílet na stavbě zcela nové a lukrativní zakázky!

Vaše pracovní náplň:
  • koordinace týmu na stavební zakázce
  • zodpovědnost za chod stavebních prací v souladu s harmonogramem
  • zajišťování materiálu, koordinace a komunikace se subdodavateli, technické zabezpečení staveb
  • zajištění technické dokumentace stavby
  • komunikace s přímým nadřízeným

Nabízíme Vám:
  • služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • dobré finanční ohodnocení + bonusy
  • podílení se na novém projektu
  • stabilní zázemí stavební společnosti
  • možný nástup: ihned
  • místo výkonu práce: okres Chomutov, Ústecký kraj, ale i kraj Karlovarský

Měl byste splňovat:
  • zkušenosti z oblasti na podobné pracovní pozici
  • optimálně vzdělání ve stavebním oboru
  • zkušenosti s vedením týmu lidí
  • mít zodpovědnost za svěřený stavební úsek
  • umět motivovat svůj tým, schopnost řešit náhle vzniklé potíže aj.

Nástup: ihned / dle dohody
Konzultant: Tereza Heřmanová

Vhodné pro

Absolventy.