Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta - mezinárodní společnost, která realizuje stavby dálnic, železnic, koridorů, infrastruktury atd., hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Stavbyvedoucí pro závod Jihlava, oblast Morava

Náplň práce:

  • částečné zapojení do výrobně ekonomické přípravy stavebního projektu
  • převzetí zodpovědnosti za realizaci a přímé řízení svěřené stavby
  • zodpovědnost za dodržování kvality a termínů dodávek, koordinace práce podřízených
zaměstnanců i subdodavatelů
  • zpracování týdenních a měsíčních hlášení
  • účinná pomoc hlavnímu stavbyvedoucímu při komunikaci s odběrateli a dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • min. 3 letá zkušenost v oboru dopravního stavitelství
  • orientaci v chodu stavebního provozu, výkresové dokumentaci a postupech řízení kvality
  • osobní zkušenost s asfaltobetonovými kryty
  • ochota být mimo domov (i několik týdnů)
  • velký důraz na BOZP, technickou zdatnost a předvídavost
  • rodný jazyk češtinu nebo slovenštinu
  • znalost AJ, FJ, NJ, nebo RJ výhodou
  • ŘP sk. B, alespoň 2letou praxi v řízení

Nabízíme

  • základní mzdu + pohyblivou složku roční mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní automobil
  • další vzdělávání, možnost stáže v zahraničí
  • možnost nákupu akcií společnosti

Nástupní plat: dle zkušeností
Region: Jihlava
Nástup: co nejdříve !

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".