Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, stavební společnost se sídlem v Chomutově, hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • samostatné vedení stavebních zakázek
  • odpovědnost za výběrová řízení subdodavatelů
  • odpovědnost za nákupy materiálů, hospodářský výsledek apod.
  • řízení práce stavebních dělníků, kontrola postupů
  • kontrola a dozorování staveb

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ideálně stavebního směru
  • praxi na stejné pozici
  • flexibilitu, prokazatelné řídící schopnosti
  • umění jednat na všech úrovních (dodavatelé x dělníci)

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení závislé na zkušenostech kandidáta
  • osobní ohodnocení ve výši 10% stanoveného platu + prémie za realizované zakázky
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní společnosti

Jiná sdělení

Nástup - ideálně 1.1.2010

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí volby "odpovědět".