Volné pracovní místo  Stavebně montážní technik zemních vrutů (ocelové vrtané piloty)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Stavebně montážní technik zemních vrutů (ocelové vrtané piloty).

Náplň práce:
  • řízení dodávky s vlekem- obsluha vrtacího stroje velikosti bobcat
  • práce převážně venku za každého počasí- pochopitelně s ohledem na BOZP
  • pestrá, ,,nestereotypní" práce
  • vrchní technik má zodpovědnost za odvedenou práci, komunikace se zákazníkem, geodetem, projektantem na pozemku
  • při výjimečně odložené zakázce vyplňuje prac. dobu servis a údržba strojů a vozidel- výpomoc ve skladu- zejména mimo sezónu (leden-březen)

Požadujeme

  • min. SOU
  • praxe na stejné nebo podobné pozici - výhodou
  • samostatnost, organizační schopnosti
  • ŘP sk. B, sk. E . pomůžeme zařídit

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní doma
  • standardně po-pá 7.30-16h (z 90%) jednou do měsíce dvoudenní výjezd na větší zakázky- zajišťujeme slušné ubytování v místě stavby
  • kvartální odměny v závislosti za nadstandardně odvedenou práci, péče o vůz, stroj - drobná údržba v případě potřeby
  • na zakázky se vždy vyjíždí ze základny z Michle - v rámci Čech.

Vhodné pro

Absolventy.