Volné pracovní místo  Stavební dělník (m / ž) až 40.000 Kč + prémie

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Hledáte zaměstnání ve spolehlivé společnosti s dlouhodobou tradicí v oblasti stavebnictví?

Jsme společnost zahrnující stavební projekty ve všech stavebních odvětvích. Jsme nezávislí na externích dodavatelích máme k dispozici svoje vlastní závody na těžbu a zpracování surovin výrobu betonu apod. Stavíme s ohledem na budoucnost a v nejvyšší kvalitě!

Aktuálně rozšiřujeme svůj kolektiv o pozici: stavební dělník (m / ž) hledáme jak zkušené kandidáty tak absolventy!

Náplň práce:

  • Provádění dělnických prací na stavbách
  • Komunikace s nadřízeným
  • Práce na stavbách v ČR
  • Ad-hoc úkoly

Požadujeme:

  • Výuční list v oboru nebo několikaletá praxe
  • Trestní bezúhonnost
  • Zručnost
  • Zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost ubytování
  • Stravenkový paušál
  • Prémie

Budeme se těšit na Vaše reakce.