Volné pracovní místo Stavební dělník

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Praha, Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

  • pokládka potrubí včetně zemních prací
  • práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě – zejména inženýrské sítě, kanalizace, vodovody aj.
  • opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů
  • práce s moderní technikou

Požadujeme

  • praxe v pokládce a montáži venkovního potrubí výhodou
  • schopnost samostatné práce
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • ochota cestovat (v rámci ČR- nejčastěji Praha a střední Čechy)

Nabízíme

  • nástupní mzda 90 – 95 Kč za hodinu
  • pracovní doba po – pá od 7h do 18h v závislosti na počasí
  • zajištění dopravy z Prahy, doprava je hrazena zaměstnavatelem
  • ubytování v místě stavby zajištěno a plně hrazeno zaměstnavatelem
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání/cer­tifikace

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

Strojník silníční frézy
Strojník silniční frézy. Pozice strojníka silniční frézy zahrnuje obsluhu silniční frézy na stavbě, běžné opravy a údržby stroje. Pro tuto pozici je nutný ŘP skup. C, včetně profe ...
EFRE CZ s.r.o. ČR Plný úvazek
aktivní
Přípravář pro lakování / Míchač ve výrobě
Náplň práce: - kompletní příprava materiálů před nátěrem zahrnující čištění odmašťění a kytování - drobné opravy včetně broušení a tmelení; - nástřiky menších dílů - příprava barev lakýrníkům Požadujeme: - manuální zručnost a pe ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha -východ Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
§92 Dělníci v oblasti výstavby budov
§92 Místo výkonu: Praha Kontakt: Ševčenjuk Hryhorii, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Palminteri Stav s.r.o. Praha Plný úvazek
dnes
Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo pracoviště: - FIRSAV s.r.o., Turistů 85, Přemýšlení, 250 66 Zdiby Prvotní kontakt: -e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - řidičský průkaz typu B - pro výkon pracovní činnosti požadujeme zkušenosti se stavební čin ...
"FIRSAV s.r.o." Turistů 85, Zdiby Plný úvazek
dnes
Místo výkonu práce je Praha. Kontakt: Olena Tkachenko, tel.: <!--poslatEmail-->, pátek od 16:00 do 17:00 hodin. pomocné stavební práce , nošení břemen dle norem , práce ve stavebnictví, zdravorní stav
ZDAR, ÚSPĚCH s.r.o. Praha Plný úvazek
dnes