Volné pracovní místo  Stavební rozpočtář

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Kalkulace a tvorba rozpočtů v programu RTS, Callida
Práce s projektovou dokumentací
Komunikace se zákazníky, subdodavateli
Tvorba návrhů rekonstrukcí

Požadujeme

Máte stavební vzdělání a baví vás tvorba rozpočtů a cenových kalkulací? Vhodné pro absolventy, praxe a znalost RTS, Callida výhodou. Nabízíme náborový příspěvek až 50 tis., služební mobilní telefon a notebook, smlouvu na neurčito! Možnost též využít ubytování v bytě 2+1 v centru Třebíče.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Mzdu dle praxe + prémie
Náborový příspěvek až 50 tis. Kč
Přátelskou atmosféru na pracovišti
Služební mobilní telefon a notebook
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Možnost využít ubytování v bytě 2+1 v centru Třebíče
Příspěvky na stravování
Nápoje v práci gratis
Příspěvky na sport a kulturu
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!

Máte zájem o nabídku Stavební rozpočtář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Stavební rozpočtář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.