Volné pracovní místo  Stavební strojník

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Společnost COLAS CZ, a.s. je součástí skupiny COLAS, světového leadera v oboru dopravního stavitelství. Hlavní činností je výstavba, rekonstrukce a opravy pozemních komunikací a mostů, inženýrských sítí a kolejových tratí. Také se zabýváme těžbou kamene, výrobou drceného kameniva, výrobou asfaltů a asfaltových směsí.

Do Žďáru nad Sázavou hledáme stavebního strojníka - válcíře se strojnickým průkazem

Náplň práce
Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení (válec)
Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
Pomocné práce při stavební činnosti

Požadujeme

Praxi při obsluze stavebních strojů (válec) výhodou
Kvalifikace: strojnický průkaz na silniční válec
Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení
Odměny (měsíční, sezónní, roční)
Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky 110Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění (6.000Kč/rok), karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie (8.400Kč/rok), odměna za odpracované roky atd.
Možnost dlouhodobé spolupráce
Nástup možný ihned, popř. dohodou