Volné pracovní místo  STAVEBNÍ TECHNIK - rozpočty, technická část nabídek

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro větší stavební společnost, která se zabývá výstavbou především bytových komplexů a generálními opravami historických objektů, hledáme z důvodů potřeby navýšit personální kapacity v obchodním oddělení, vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

STAVEBNÍ TECHNIK - rozpočty, technická část nabídek

Náplň práce
Budete začleněný do obchodního týmu a Vaším úkolem bude zpracovávat technickou část nabídky včetně cenových kalkulací daných výkazem výměr a z podkladů od dodavatelů.

Konkrétně:

práce s projektovou dokumentací
ocenění výkazu výměr
jednání s dodavateli o cenách (pro nabídku)
účast při jednáních s investorem
obhlídka staveniště

Požadujeme

SŠ/VŠ stavební, možný ekonomický směr
orientace v cenách stavebních materiálů a prací
zkušenost s tvorbou rozpočtů výhodou
schopnost číst technickou dokumentaci
uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel

Nabízíme

práce v korektní společnosti
příslušnost k šikovnému týmu
týden dovolené navíc
penzijní připojištění a další benefity