Volné pracovní místo  Stevard/ka mezinárodních vlaků 150 Kč/h.+diety (nástup v Praze)

Firma JLV, a.s.
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 150 Kč / hodinu

Baví vás práce v gastronomii nebo jste jí vždy chtěli zkusit?
Chcete pracovat v bistro voze nejmodernějších vlacích Českých drah v dálkové dopravě a přitom cestovat?
Staňte se STEVARDEM/STEVARDKOU ve společnosti JLV a.s., která poskytuje gastronomický servis v nejmodernějších vlacích ČD Railjet!

Nabízíme dlouhodobou brigádu.

Co budete dělat?
  • pomáhat kolegovi/kolegyni v zázemí bistro vozu
  • připravovat nápoje a ohřívat jídla
  • spolupracovat s kolegou/kolegyní za barem a před barem
  • uklízet nádobí a pracoviště

Nástup k výkonu a ukončení vždy v PRAZE

Požadujeme

  • týmového hráče
  • věk od 18 let
  • příjemnou usměvavou osobnost
  • pracovitost a spolehlivost
  • chuť cestovat
  • základní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme

  • Mzda: 150 Kč/hod + cestovní náhrady (diety).
  • Uniforma na náklad zaměstnavatele
  • Plně hrazený zácvikový program
  • Přizpůsobení směn dle vašich požadavků

Po zapracování je možné zaškolení na pozici obsluhu minibaru nebo vedoucího stevarda s odpovídajícím nárůstem finančního ohodnocení.

Jiná sdělení

Pro předání podrobnějších informací pořádáme osobní schůzky. Zašlete nám svůj PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme do 5 pracovních dnů kontaktovat. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Kontaktní osoba: Rostislav Kuča, vedoucí oddělení řízení posádek