Volné pracovní místo  Stevard/ka v mezinárodních vlacích 25000-35000 Kč/měs (Bohumín)

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Hledáme kolegy/kolegyně pro obsluhu v jídelních vozech a bistrovozech s nástupem a ukončením výkonu práce v Bohumíně.

MOŽNOST PŘÍSPĚVKU NA STARTOVACÍ UBYTOVÁNÍ AŽ 5000 KČ

Co budete dělat?
  • obsluhovat hosty v jídelním voze a bistrovoze
  • obsluhovat cestující ve vlakové soupravě formou minibaru
  • ohřívat hotové pokrmy a připravovat teplé nápoje

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, případně vyučení v oboru gastro
  • prozákaznický přístup
  • odolnost vůči stresu
  • komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost

Nabízíme

  • motivační mzdový systém (mzda až 30.000 Kč + cestovní náhrady až 5000 Kč + spropitné)
  • výhodnou pracovní dobu - turnusový režim
  • po roce pří
  • 13. plat - vánoční odměna (1/2 průměrné měsíční mzdy)
  • školení, vzdělávací kurzy
  • po roce příplatky na penzijní připojištění 300 - 800 Kč
  • Multi Pass kartu

Nástup ihned / dohodou.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Nástup ihned.

Zašlete nám svůj profesní životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.