Volné pracovní místo  STEVARD/KA v mezinárodních vlacích (nástup v Bohumíně)

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Hledáme zaměstnance pro obsluhu v jídelních vozech a bistrovozech s nástupem k výkonu práce v Bohumíně.

Náplň práce:
  • obsluha hostů v jídelním voze a bistrovoze
  • obsluha cestujících ve vlakové soupravě formou minibaru
  • příprava pokrmů a teplých nápojů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, případně vyučení v oboru gastro
  • dobrá znalost AJ nebo NJ (B1 a vyšší)
  • prozákaznický přístup
  • odolnost vůči stresu
  • komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost

Nabízíme

  • motivační mzdový systém (mzda až 30.000 Kč + cestovní náhrady až 5000 Kč + spropitné)
  • výhodnou pracovní dobu - turnusový režim
Benefity:
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat (vánoční odměna – ½ průměrné měsíční mzdy)
  • po roce příspěvek na penzijní/životní připojištění 300-800 Kč měsíčně
  • firemní fitness centrum zdarma i pro rodinné příslušníky
  • možnost účastnit se firemních akcí a výletů, akce pro děti zaměstnanců

Nástup ihned / dohodou.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Nástup ihned.

Zašlete nám svůj profesní životopis.

Vybraní zájemci budou pozváni na informativní náborovou schůzku následovanou osobními pohovory.

Zašlete nám svůj profesní životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Pokud se Vám do 10 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.