Volné pracovní místo  STEVARD/KA v mezinárodních vlacích (nástup v Praze/Bohumíně) HPP/brigáda

Firma JLV, a.s.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Hledáme zaměstnance pro obsluhu v jídelních vozech a bistrovozech s nástupem k výkonu práce v Praze.

Náplň práce
HPP :
  • obsluha hostů v jídelním voze a bistrovoze
  • obsluha cestujících ve vlakové soupravě formou minibaru
  • příprava pokrmů a teplých nápojů

Stevard asistent (BRIGÁDA):
  • výpomoc v zázemí bistrovozu (příprava nápojů, ohřívání jídel),
  • úklid nádobí a pracoviště.
Mzda: 120 Kč/hod + cestovní náhrady.

Požadujeme

HPP :
  • SŠ vzdělání, případně vyučení v oboru gastro
  • dobrá znalost AJ nebo NJ (B1 a vyšší)
  • prozákaznický přístup
  • odolnost vůči stresu
  • komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost

BRIGÁDA :
  • věk nad 18 let,
  • pracovitost,
  • usměvavou osobnost,
  • základní znalost AJ/NJ.

Nabízíme

  • motivační mzdový systém (mzda až 30.000 Kč + cestovní náhrady až 5000 Kč + spropitné)
  • výhodnou pracovní dobu - turnusový režim
  • zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Vybraní zájemci budou pozváni na informativní náborovou schůzku následovanou osobními pohovory.

Zašlete nám svůj profesní životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.