Volné pracovní místo  STORE MANAGER, luxusní značka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Zajímá Vás móda, doplňky nebo bižuterie? Chtěl/a byste mít na starosti celý obchod s bižuterií a vést schopný tým prodejních konzultantů? Pak nám zašlete svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici STORE MANAGER.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení týmu prodejních konzultantů</li>
<li> přímá obsluha zákazníků, práce na pokladně</li>
<li> organizace práce, motivace a školení týmu</li>
<li> plánování směn a práce na prodejně</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha 5 (v dostupnosti metra B)

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně středoškolské vzdělání </li>
<li> praxe ve vedení týmu zaměstnanců</li>
<li> orientace na prodej</li>
<li> výborná znalost anglického jazyka</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> zvládání vysoké pracovní zátěže</li>
<li> týmový duch</li>
<li> orientace na zákazníka</li>
<li> energická osobnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> bonusy z prodeje za celou prodejnu</li>
<li> luxusní doplňky v hodnotě 50 000 Kč ročně</li>
<li> příspěvek na pracovní uniformu</li>
<li> prostředí s luxusními produkty</li>
<li> sleva na zboží</li>
</ul>