Volné pracovní místo  STORE MANAGER PRO OBCHOD S MÓDOU, Praha 4

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeo klienta, významnou mezinárodní módní značku, hledáme uchazeče na pozici VEDOUCÍ PRODEJNY PRO OBCHOD S MÓDOU. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> vedení obchodu </li>
<li> zodpovědnost za tým cca 3 lidí</li>
<li> výběr zaměstnanců, motivace, školení</li>
<li> zodpovědnost za finanční výsledky, sledování nákladů</li>
<li> pravidelné reporty a analýzy </li>
<li> komunikace se zákazníky, vyřizování reklamací</li>
</ul>
<br/>Místo pracoviště: Praha 4

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> praxe ve vedení módní prodejny min. 3 roky</li>
<li> zkušenost s vedením týmu zaměstnanců </li>
<li> excelentní zákaznický servis </li>
<li> praxe v módním odvětví, orientace v módních trendech</li>
<li> komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí mezinárodní společnosti</li>
<li> odpovídající platové ohodnocení </li>
<li> bonusy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".