Volné pracovní místo  Store manager pro Parfumerii

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro mezinárodní společnost zabývající se kosmetickým průmyslem hledáme vhodné uchazeče na pozici: Store manager<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> zajištění provozu parfumérie v souladu s platnýmí předpisy a směrnicemi</li>
<li> realizace ročních plánů</li>
<li> profesionální obsluha zákazníků</li>
<li> vzhled prodejny a odpovědnost za majetek firmy</li>
<li> vedení týmu prodavačů a jejich motivace</li>
<li> účast při otevírání nových poboček</li>
<li> zodpovědnost za plnění obchodních plánů prodejny</li>
</ul>
<br/>Lokalita práce - Praha,<br/>
<br/>Nástup - Ihned,<br/>
<br/>Práce na dobu neurčitou.

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenosti na obdobé pozici minimálně 2 roky</li>
<li> silná osobnost, komunikativnost</li>
<li> zákaznický servis</li>
<li> orientace na detail</li>
<li> odolnost vůči stresu</li>
<li> reprezentativní vzhled a vystupování</li>
<li> zájem o luxusní kosmetiku a parfémy</li>
<li> anglický jazyk výhodou, nikoliv podmínkou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce pro mezinárodní společnost</li>