Volné pracovní místo  STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - AJ a RJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte zkušenosti se strategickým nákupem? Ovládáte anglický a ruský jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte kariérní příležitost v prosperující společnosti s dlouhou tradicí? Potom neváhejte a využijte této pracovní možnosti.

Lokalita:

Olomoucký kraj

Zaměstnavatel:

Společnost se silným působením v rusky hovořících zemích, zabývající se více než 60 let výrobou strojů a technologických zařízení.

Pracovní náplň:

aktivní vyhledávání nových potenciálních dodavatelů
odpovědnost za systém hodnocení dodavatelů
podílení se na dodavatelských auditech
vyjednávání cenových podmínek
realizace úspor v oblasti nákupu
časté cestování do zahraničí (převážně východní Evropa)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání - obchodní, nebo techniké zaměření - výhodou
min. 2 - 3 roky zkušeností s nákupem (ideálně strategický)
komunikativní znalost AJ a RJ - podmínkou
schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
znalost práce na PC
dobré komunikační a prezentační dovednosti
řp. sk. B

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
odpovídající platové ohodnocení
flexibilní pracovní dobu
týden dovolené navíc
stravenky
možnost dalšího vzdělávání
mobil, notebook

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".