Volné pracovní místo  Strategický nákupčí (s Aj/Nj) - i pro absolventy VŠ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v lokalitě Brno-venkov, hledáme kandidáty na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Na této pozici je podmínkou VŠ vzdělání a aktivní znalost AJ i NJ (případně velmi dobrá znalost jednoho jazyka a alespoň mírně pokročilá znalost druhého jazyka). Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy VŠ s krátkodobou praxí, podmínkou je však technické povědomí z oblasti techniky, elektrotechniky, strojírenství, apod.

Náplň práce:
  • spolupráce v rámci týmu na oddělení strategického nákupu
  • vyhledávání nových dodavatelů strojních součástí
  • vedení poptávkových řízení, vyhodnocení a výběr dodavatelů
  • vyjednávání o cenových podmínkách
  • vedení samostatných projektů v oblasti nákupu
  • denní komunikace v cizím jazyce (AJ, NJ) - komunikace se zahraničními dodavateli, zákazníky a zahraničním vedením společnosti
  • časté cestování do zahraničí

Požadujeme

Požadavky:
  • VŠ vzdělání – výhodou technické, případně technicko-ekonomický směr
  • technické myšlení, schopnost číst v technických výkresech, apod.
  • znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni (schopnost domluvit se s rodilým mluvčím)
  • praxe v oborech nákup, výroba, plánování apod. velkou výhodou
  • schopnost analyticko-systémového myšlení
  • schopnost komunikace a věcné argumentace
  • řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení
  • flexibilita a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí mezinárodní společnosti, s významným postavením ve svém oboru
  • zodpovědnou a náročnou práci, příležitost k seberealizaci
  • přátelské pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné a jazykové kurzy
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v Čj a Aj nebo Nj pomocí volby "odpovědět".
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.